SŁUŻBA, PRACA

BIULETYN INF. PUBLICZNEJ

 

bip

ePUAP

 

ePUAP KP PSP w Górze

 

KPPSP w Górze: Ćwiczenia

Ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze pk. „MŁODNIK 2016”

Ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze pk. „MŁODNIK 2016”

W dniach 26 i 28 września 2016 r.  odbyły się ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze pk. „MŁODNIK 2016”, które symulowały akcję ratowniczo-gaśniczą podczas pożaru kompleksu leśnego.

 

Pierwszego dnia ćwiczeń, w siedzibie KP PSP w Górze zostało przeprowadzone szkolenie dla dowódców zmian, sekcji i zastępów. W szkoleniu udział wzięli funkcjonariusze KP PSP z Góry, Wołowa i Głogowa oraz strażacy Ochotniczych Straży Pożarnych, przedstawiciele Nadleśnictwa Góra Śląska w Górze, a także pracownicy urzędów gmin zajmujących się sprawami przeciwpożarowymi.

Czytaj więcej...

Manewry z zakresu ratownictwa technicznego

Manewry z zakresu ratownictwa technicznego

W dniach 22, 24 i 29 marca 2016 r. w Górze przy ul. Witosa przeprowadzono ćwiczenia z zakresu ratownictwa technicznego. Scenariusz ćwiczeń zakładał zdarzenie drogowe, w wyniku którego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, w których zostali uwięzieni ludzi.

Czytaj więcej...

Ćwiczenia pk. "Świątynia 2015" - Kościół pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej

Ćwiczenia pk. "Świątynia 2015" na obiekcie Kościoła pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Górze W dniu 13 października 2015 r. w siedzibie KP PSP w Górze przeprowadzono ćwiczenia aplikacyjne poprzedzające ćwiczenia praktyczne pk. ,,Świątynia 2015 r.”. W ćwiczeniach aplikacyjnych udział wzięli:
  • st. bryg. Arkadiusz Szuper – Komendant Powiatowy PSP w Górze oraz mł. bryg. Lucjan Sibilak – Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Górze,
  • górowscy strażacy PSP i OSP,
  • przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Górze w osobach: asp. szt. Janusz Konopnicki – Naczelnik Wydziału Prewencji i kom. Grzegorz Zieliński – Zastępca Naczelnika Prewencji,
  • Radosław Stolarczyk - Komendant Straży Miejskiej w Górze,

Czytaj więcej...

Ćwiczenia taktyczno-bojowe w ZPUH Import-export Artur Wojtkowiak

Ćwiczenia taktyczno-bojowe w ZPUH Iimport-export Artur Wojtkowiak w Sicinach

W dniach 22 - 24 kwietnia 2015 r. na obiekcie ZPUH Import-Export Artur Wojtkowiak w Sicinach przeprowadzono ćwiczenia taktyczno-bojowe zastępów PSP i OSP.  W ćwiczeniach uczestniczyły zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej KP PSP w Górze oraz Ochotnicze Straże Pożarne z terenu gminy Niechlów.

Czytaj więcej...

 

STATYSTYKA ZDARZEŃ

Stan: 7 września 2017 r.
  Pożary   131 
  Miejscowe zagrożenia    224 
  Alarmy fałszywe    7 
  Suma     362 

KALENDARZ ZMIANOWY

STRONA www 2007 - 2010

Strona internetowa KP PSP w Górze 2007-2010